For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állásajánlatok Irodai munka, Adminisztráció

A Generali Biztosító Zrt. munkatársat keres

Ár megegyezés szerint

  • A Generali Biztosító Zrt. munkatársat keres
Részletek
Ár : Ár megegyezés szerint
Típus : Keres
Dátum : 2021.02.05.
Hely :Országos

A Generali Biztosító Zrt. biztosításközvetítő partnere keres munkatársat Eger és környékéről.

Várjuk pályázatát, ha Ön:

– Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik

  (felsőfokú végzettség előny)

– Szereti a változatos feladatokat

– Képes önálló munkavégzésre

– Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

– Eredményorientált gondolkodású

Feladatok:

– Ügyféltalálkozók szervezése és lebonyolítása

– Teljes körű pénzügyi jövőtervezés, tanácsadás

– Pénzügyi megoldások készítése, prezentálása

– A társaság szolgáltatásainak, termékeinek bemutatása, értékesítése.

– Az ügyfélkör bővítése.

Amit kínálunk:

– Versenyképes anyagi segítséget nyújtunk az induláshoz

– Kiemelkedően magas, európai színvonalú jövedelem

– Biztos pénzügyi háttér

– Hosszú távú tervezhetőség

– Jó hangulatú, dinamikus csapat

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

Petrény Gábor

petreny.gabor@generalimail.hu

Top